10.- 12.5.2019 • Zaježová • Brána do Vnútra • Šamanský víkend

oko2

Pozýváme vás na víkend zasvätený spojeniu s vnútrom seba, prírody a matky Zeme na silovom mieste Brána v Zaježovej.

V pokoji a bez náhlenia vás spolu s darmi Brány prevedieme krásami šamanskej cesty, prepojíme sa s prírodou, s jej darmi a kúzlami dscf5703_0. Zakúsime, čo všetko je možné načerpať a priniesť si do svojho každodenného života.

Budeme pracovať s šamanskými technikami, s telom, s živlami. Naučíme sa prijímať aj dávať, nájsť rovnováhu v harmónii plynutia. Požiadame o pomoc a vedenie bytosti silového miesta Brány a s vďačnosťou a láskou vzdáme hold matke Zemi.

Veľkou podporou nám bude Brána sama, prekrásne silové miesto v horách s neopakovateľnou atmosférou, pretkané múdrosťou Zeme, podporujúce všetky láskyplne zmýšľajúce bytosti, posilňujúce ich rozvoj pre lepší svet.

 

Miesto konania: Centrum Brána – silové miesto v horách – 900m n.m. na strednom Slovensku
neďaleko Zvolena. Okrem típí s priemerom 9m tam máme 5 domčekov. Záchod je latrínka vonku. V lese neďaleko je čarovná studnička – odtiaľ si nosíme vodu na pitie, krásne miesto aj na rozjímanie.IMG_20180623_094837

Ubytovanie: je zabezpečené v útulnom komunitnom domčeku „Čerešňák“, postavenom z prírodných materiálov (drevo, slama, hlina…). Nebojte sa, vnútri je teplo. Hoci sú to spoločné priestory, návštevníci si pochvaľujú, že sa dávno tak dobre nevyspali. Na mieste je len niekolko matrací a perin, odporúčame teda priniesť si vlastnú karimatku a  spacák. Môžete prespať na karimatke v típí, či vo vlastnom stane, ale noci budú už asi studené. Plus je možnosť ubytovať sa aj v nedaľekom penzióne.

Stravovanie: Labužnícka vegetariánska kuchyňa. Strava je vegetariánska, prevažne BIO a z miestnych zdrojov. Naši kuchári priam čarujú tradičné aj netradičné recepty v pôvodnej kuchyni s pecou na drevo. Kuchári sa pri varení inšpirujú rôznymi systémami, ako makrobiotikou, čínskou medicínou, ale aj klasickou slovenskou kuchyňou, prípadne receptami z iných krajín.

Čo si vziať so sebou?
Pohodlné oblečenie do jesenného počasia pre pohyb vonku aj vo vnútri, karimatku a spacák, čelovku.DSC_1754

Cena:
140 eur – zahŕňa lektorné, ubytovanie, stravu, organizačné a materiálové náklady.

Ako sa dostať na Bránu:
Na Bránu sa nedá dostať bežným autom (iba terénnym), preto počítajte s prechádzkou – cez Kráľovú cca 40 – 50 min., z Podsekiera cca 35 min.
http://www.brana.info/sk/content/ako-sa-k-nam-dostat-mapa

GPS a mapa:
https://goo.gl/maps/wpcNxxCoAS22

Ďaľšie informácie na 0915993865 a emailu.

POČET ÚČASTNÍKOV JE OBMEDZENÝ NA 16. Doporučujeme sa prihlásiť čo najskôr – pomocou tohoto formulára:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Poznámka - doprava