26.1.2019 • Certifikovaný Kurz – Access Bars®

photo-omni-wellness-access-consciousness-2529-B-1030x687

barsACCESS BARS® je súčasťou nástrojov Access Consciousness®.  Metóda vznikla v roku 1990 v USA a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť ich život.

Praktická a teoretická výučba techniky za účasti certifikovaného facilitátora.
Na kurze dostanete 2 krát sedenie Barsu a 2 krát ho poskytnete. Obdržíte podrobný manuál v Slovenčine o tejto technike a všetky ostatné informácie. Manuál obsahuje aj niekoľko telesných procesov Access Consciousness®, ktoré vám umožnia efektívne,jednoducho a ľahko odstrániť z tela traumu, drámu a šoky,ktoré vaše telo registruje počas života. Po tomto kurze môžete hneď aplikovať techniku sebe,rodine,priateľom,klientom. Stávate sa medzinárodným certifikovaným praktikantom Access Bars®.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia ….Onedlho začne dochádzať k zmenám v život. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

BARS vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces, pri ktorom dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

BARS sú účinné na:
– telesnú a hormonálnu rovnováhu
– nevyriešené bolesti a obmedzenia pohybu
– bolesti v krížoch a krčnej chrbtice, nedostatočná pohyblivosť chrbtice, ztuhnutosť chrbtice
– stres a napäti
– zrušenie účinkov traumy na telo – odstránenie všetkého čo sa uzamklo v konkrétnom mieste v tele a vyvoláva bolesť, telo si na túto bolesť zvykne, žije s ňou a to vyvoláva ďalšiu traumu a ďalšiu a ďalšiu a tým dochádza k ďalšiemu oslabeniu tela
– po operácii, zlomenine, páde
– pri korekcii zraku
– pri problémoch so zubami a sluchom
– inicializáciu a aktiváciu 90% kapacity a fungovania mozgu
– obnovujúci energetické dráhy
– očistu pri dlhodobom užívaní liekov, drog, hormonálnej antikoncepcie, po očkovaní, antidepresívach, liekoch na spanie ….
– čistenie minulých sexuálnych skúseností
– ľahšie fungovanie tela pri cvičení alebo pri námahe

Miesto a termín stretnutia:

Stredná škola Račianska 105, Bratislava
26.januára.2019 9:00-18:00
Je pre vás Bratislava ďaleko? Staňte sa organizátorom týchto kurzov vo svojom meste. Informácie na info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865

Špeciálna cena pre Slovensko 240€ (v západnej európe kurz stojí 300€)

Video o BARS s českými titulkami:

KAPACITA JE OBMEDZENÁ v kapacite priestoru. Doporučujeme sa prihlásiť čo najskôr pomocou tohoto formulára:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Termín(y)