31.12.2016 • Bratislava • Tanec splnených prianí • Silvester zmysluplne a radostne

Freedom_Getty_Oct2014_1500px

Chcete stráviť Silvestra inak? Hľadáte alternatívu k tradičným oslavám, kde sa všetko točí okolo jedla a alkoholu? Vstúpte do roku 2017 s otvorenou mysľou. Oslávte túto výnimočnú noc tancom a smiechom!

Ste pripravení aktívne tvoriť svoj život? Už žijete ako tvorcovia, plníte si svoje priania, a koniec roka pre vás znamená ďalší krok na vašej ceste? Ste na začiatku novej kapitoly svojho života a túžite po inšpiráciu a podpore? Alebo sa práve cítite neistí, unavení a zmätenie, a hľadáte cestu von?

Tanec splnených prianí ponúka zmysluplnú alternatívu k Silvestrovským oslavám. Stretneme sa v predvečer Nového roku, budeme zdieľať a ochutnávať prinesené pochúťky, zoznámime sa pri spoločenskej hre a precvičíme bránice pri jóge smiechu. A keď čas trochu pokročí, využijeme prechod cez hranicu roka na posilnenie svojich zámerov.

Vybrúsime svoje životné vízie a dovolíme si z hĺbky srdca precítiť, čo naozaj chcem a potrebujem. Každý si na mieste vytvorí svoj “sigil” – čiže symbol ktorý vyžaruje všetko, po čom aktuálne túžim, a čo si vo svojom živote prajem zhmotniť. Potom sa sa naučíme ako svoje želanie vedome nabíjať a posilňovať. Aby sme sa nestratili v myšlienkových vzorcoch a starých presvedčeniach, požiadame o pomoc hlbokú intuíciu nášho tela. Dych a tanec nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý vyplavuje starú energiu a otvára dušu pre svieže nové možnosti. Presne o polnoci vyšleme s dôverou naše objednávky do Vesmíru a spoločne oslávime našu schopnosť vytvárať realitu. Krásnou výhodou spoločného rituálu je, že osobné želanie sa posilňuje aj vďaka prítomnosti všetkých ostatných a naopak.

Týmto spôsobom môžeme zhmotňovať veci ako dom, auto, vysnívaná dovolenka … Niekoľko našich účastníkov nám písalo že si našli prácu svojich snov – pritom stačilo definovať, ako by sa v nej chceli cítiť, čomu by mala slúžiť, akým činnostiam by sa najmä chceli venovať a podobne. A pochopiteľne sa môžeme zameriavať aj na oblasť osobného rozvoja a kvalít, ktoré by sme chceli v živote prežívať: lásku, slobodu, radosť, rodinné zázemie, zdravie a podobne.
Miesto “workshop” používame pre toto stretnutie slovo “playshop” pretože životná energia má rada hravosť.

Čo si vziať so sebou ?

– dobroty pre seba, prípadne aj pre ostatných:) Káva, čaj a voda budú k dospozícii na mieste.

– pohodlné oblečenie na intuitívny tanec, v centre sa prezúvame – erárnych papučiek je tu dosť :)

– prípadne aj svoje obľúbené výtvarné pomôcky (nejaké papiere, pastelky, fixky a časopisy na koláže sa posnažíme zabezpečiť my)

Miesto a trvanie stretnutia:

Centrum OpenMind, Mickiewiczova 2, Bratislava-Staré mesto

31.12.2015 17:00 – 02:00

Cena: 29 Eur.

Ďalšie informácie na tel.0915993865

KAPACITA JE OBMEDZENÁ ! Odporúčame sa prihlásiť pomocou tohto formulára:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Poznámka