2.6.2018 • Bratislava • Pochopte a rozpustite svoj hnev

anger

Celodenné stretnutie s terapeutom Tomášom Fodorom.
Študoval v anglickom Croydon Hall, absolvoval výcvik u jedného z najskúsenejších učiteľov bioenergetiky – Johna Hawkena a niekoľko rokov pracoval ako jeho asistent. Od roku 2010 pomáha svojim klientom s liečením tráum, blokov, úzkostí a iných psychosomatických problémov.

Tento kurz je pre každého, kto cíti zlosť ako svoju “tému” – či už vám pripadá, že máte hnevu už dosť, alebo sa obávate, že raz desivo vybuchnete. Alebo zlosť nepoznáte vôbec .. a možno vás proste zlosť len z nejakého dôvodu zaujíma.

Tým, že hnevu venujeme celý deň, vytvárame príležitosť prelomiť aj silné osobné bariéry a uvoľniť v našom živote niečo veľké. Zlosť sa často v našom živote objavuje, keď nás očakáva nejaká pozitívna zmena. Neváhajte ju podporiť!

Na seminári budeme mať priestor rozprávať sa o tom, čo a prečo v nás zlosť vyvoláva a ako u nás dochádza k výbušným reakciám. V úvodnej časti seminára sa dozvieme, ako a kde sa táto emócie ukladá v našom tele od raného detstva a ako môžeme túto nahromadenú energiu uvoľniť. Tiež nás čakajú cvičenia, v ktorých budeme môcť zlosť v bezpečnom prostredí naozaj naplno prežiť. Budeme sa učiť aj praktické spôsoby uvoľňovania hnevu a ďalších emócií. Dôležitou súčasťou nášho stretnutia je aj zdieľanie individuálnych zážitkov a pocitov, ktoré sa v nás vynárajú. Poobede sa budeme venovať odpusteniu. Umenie odpustiť je spôsobom, ako sa odpútať od tiaže minulosti.

Každý sa môže zúčastniť svojím vlastným tempom a kedykoľvek požiadať lektora o osobnú konzultáciu.

Rozpustenie negatívnych pocitov vychádza z princípov Psychosomatiky. Jej základnou myšlienkou je, že naše potlačené emócie sa ukladajú v podobe energetických blokov v tele a ovplyvňujú jeho fungovanie. Je niekedy je tiež označovaná za most medzi východnými náukami o vedomí a tele a západnej psychológiou. Je to kombinácia práce s telom, dychom a psychoterapeutickými metódami.

Miesto a trvanie stretnutia:
POZOR ZMENA: seminár sa koná v lese nad Dúbravkou, pre info nás kontaktujte 0915993865
sobota 10:00 – 16:00 (hodina prestávka na obed)

Cena: 49€

Organizačné info : info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865

KAPACITA JE OBMEDZENÁ NA 16 ÚČASTNÍKOV! Odporúčame sa prihlásiť pomocou tohto formulára:

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Poznámka