Tanec Radosti • pravidelné večery spontánneho tanca

Oslava živosti a divokosti s Tomášom Fodorom.

Spontánny tanec je nádherný zážitok jednoty hudby s naším telom a našou dušou. Vedie nás k našej prirodzenosti a ľudskosti v najčistejšej podobe. Stačí sa uvoľniť, naladiť sami na seba a nechať hudbu, aby nás viedla dovnútra, do tela. Telo je múdre, stačí mu dať priestor a čas. Bezpečne vie, čo potrebuje, čo ho lieči. Necháme svoje telo vyjadriť sa, pustiť von všetko, čo už nie je treba držať.

Neexistuje dobrý a zlý tanec. Existuje len TANEC. Bez pravidiel, bez predpísaných krokov, bez posudzovania, bez obmedzenia. Telo samo dobre vie, ako sa pohybovať. Ak mu to dovolíme, začne sa pohybovať prirodzene, tak ako ono samo chce.

Vydáme sa na cestu skrze emócie k svojej osobnej sile, cez sebavyjadrenie až po rezonaciu s vesmírom a plynutie v láske.

Byť doma v tele je prvým krokom k prebudeniu. Dych, tanec a meditácie nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý rozpúšťa zamrznuté časti a vyplavuje starú energiu z našich buniek i z našich myslí. Budeme zvedomovať, naplno prežívať témy, ktoré nás v živote podporujú a integrovať ich v Sebe. Naša energia sa tým môže uvoľniť a oslobodiť náš vnútorný potenciál.

Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti ani znalosť tanečnej techniky.

Miesto a termíny stretnutí:

klimatizovaný ateliér Múza, Hurbanovo námestie 5, Bratislava – mapa- klikni sem

(cca 80m od Pošty 1 smerom hore – vo vchode na ľavej strane )

Vždy v stredu 19:00 – 20:30

Cena:  jednorázový vstup 8€, 5-vstupová permanentka 32€

Ďaľšie informácie na info@rebirthing.sk alebo 0915993865

Tu je FB udalosť, zdieľajte, pridajte sa:)

KAPACITA JE OBMEDZENÁ NA 20 ÚČASTNÍKOV! Odporúčame sa prihlásiť pomocou tohoto formulára:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Poznámka