21.1.2016 • Bratislava • Emočný Fitness • Žiť naplno
21. januára 2015
14.11. 2015 • Brno • Tanec splněných přání
20. februára 2015

21.11.2015 • Bratislava • Spontánny tanec • Emotional TRANCEformation

Pohyb a tanec zvlášť, je kľúčom k oslobodeniu našej životnej energi a našich emócií. Keď si ich nedovolíme žit naplno, následuje potlačenie našej tvorivosti, našich ľudských darov.

Spontánny tanec je nádherný zážitok jednoty hudby s naším telom a našou dušou. Vedie nás k našej prirodzenosti a ľudskosti v najčistejšej podobe. Stačí sa uvoľniť, naladiť sami na seba a nechať hudbu, aby nás viedla dovnútra, do tela. Telo je múdre, stačí mu dať priestor a čas. Bezpečne vie, čo potrebuje, čo ho vylieči. Necháme svoje telo vyjadriť sa, pustiť von všetko, čo už nie je treba držať. Neexistuje dobrý a zlý tanec. Existuje len TANEC. Bez pravidiel, bez predpísaných krokov, bez posudzovania, bez obmedzenia. Telo samo dobre vie, ako sa pohybovať. Ak mu to dovolíme, začne sa pohybovať prirodzene, tak ako ono samo chce. Nie tak, ako si myslím, že by sa pohybovať malo. Nie tak, ako to od neho očakáva okolie.

Emotional TRANCEformation ťa pozýva na spoločnú objavnú cestu skrze emócie a archetypy. Najprv zažijeme naše spojenie so Zemou – s materiálnym svetom. Potom sa vydáme ďalej skrze vzťahy a emócie k svojej osobnej sile, k sebavyjadrenia až po rezonaciu s vesmírom a plynutie v láske.

Byť doma v tele je prvým krokom k prebudeniu. Dych, tanec a meditácie nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý rozpúšťa zamrznuté časti a vyplavuje starú energiu z našich buniek i z našich myslí. Budeme zvedomovať, naplno prežívať témy, ktoré nás v živote podporujú a upevnovasť ich v Sebe. Naša energia sa tým môže uvoľniť a oslobodiť náš vnútorný potenciál.

Keď si prinesiete svoju obľúbenú hudbu na flashke, rád ju zaradím do playlistu…

Trvanie kurzu:

Sobota 10:00 – 17:00

Cena: 39€


Ďaľšie informácie na info@rebirthing.sk alebo 0915993865

Prihlasovanie na stránkach centra Open Mind:

http://openmind.sk/Podujatia/Vsetky-kurzy/Spontanny-tanec-Emotional-TRANCEformation-nielen-pre-zeny!