26.5.2023 • Prešov • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
26. mája 0659
25.5.2024 • Žilina • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
25. mája 0660

• Tantra a jemnohmotné telo

Tantra je staroveká tradícia, ktorá učí že medzi medzi telom a duchom nemusí byť rozpor, že sú v podstate jednou skutočnosťou. Že ich harmonizácia je spirituálnou cestou ktorá otvára brány vyššieho vedomia. Hravým spôsobom, za pomoci dychu, pohybu a zámeru sa napojíme na našu energiu tak, aby sme sa dostali do kontaktu s našou živosťou, radosťou, vitalitou, aby sa uvoľnili naše strachy a napätie. Dostaneme sa do nášho tela, do našej citlivosti a do prítomného okamihu tak hlboko, ako len si to budeme želať.

Tantra učí, ako sa napojiť na našu životnú energiu spôsobom, ktorý má moc zmeniť naše životy a vniesť novú kvalitu živosti do nášho každodenného vnímania. Naša cesta tantry nič neprikazuje, nie je viazaná na žiadne náboženstvo, smer a ani ortodoxnú náuku.  Je to láskyplný prístup k človeku a k jeho slobodnému a samostatnému rozvoju.

V našej západnej civilizácii nám tantra tiež pomáha liečiť naše sexuálne zranenia, či už pochádzajú z represie, posadnutosti, zneužitia či potláčania. Ukazuje nám, ako sa tešiť z životnej energie prostredníctvom zážitkov radostnej a meditatívnej bezcieľnosti.

Všetky cvičenia prebiehajú s veľkým rešpektom k vašim osobným hraniciam a neobsahujú nahotu. 

Miesto a trvanie stretnutia:

19:00 do 20:30h

Cena: 19€

Informácie o lektorovi: Arup Fodor

Organizačné info : info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865

KAPACITA JE OBMEDZENÁ na 12 účastníkov, Doporučujeme sa prihlásiť tu:

http://www.openmind.sk/Podujatia/Vsetky-podujatia/Tantra-a-jednohmotne-telo