31.7.2021 • Nitra • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
31. júla 1021
25.2.2016 • Bratislava • otvorený večer KURZ IMPROVIZÁCIE
25. februára 2002

27.2.2016 • MUŽ A ŽENA • stretnutie pre jednotlivcov a páry

Celodenný kurz s Terezou Ruth. a Arupom Fodorom.

Náš vzťah k druhému pohlaviu je základný energetický princíp, ktorý nás spája so životom. Definuje zámery a spôsoby, ktorými sa snažíme dať nášmu životu zmysel.

Počas tohto stretnutia sa spojíme s našimi už existujúcimi kvalitami a zdrojmi,súvisiacimi s polaritami mužskej a ženskej esencie v nás a   budeme objavovať a liečiť hlboko zakorenené strachy, zranenia s týmito polaritami spojené.

Náš vzťah k opačnému pohlaviu ovplyvňujú tie najhlbšie a najmenej vedomé časti našich životov, má preto veľkú liečivú silu, keď tieto pocity prinesieme na svetlo,uvidíme a zvedomimíme…

Nosnými témami stretnutia budú najmä témy ako čo muži cítia,že potrebujú od žien a naopak čo ženy potrebujú od mužov,ako načúvať a porozumieť jazyku opačného pohlavia a ako rešpektovať a priblížiť sa k osobným hraniciam a zraneniam.

Pracovať budeme prostredníctvom dychových a pohybových uvoľňovacích techník, vedenej imaginácie a zdieľania v spoločnom bezpečnom mužsko- ženskom kruhu.

Zámerom seminára je spoločne hľadať celistvosť – integráciu všetkých úrovní. Silu ktorá je otvorená zraniteľnosti; dôveru, ktorá je múdra; krásu, ktorá je prirodzená; slobodu, ktorá vychádza z hlbokej zodpovednosti; a lásku, ktorá je esenciou našej bytosti.

Seminár neobsahuje nahotu ani sexuálne cvičenia. Každý účastník má možnost zvoliť nakoľko sa otvorí, jako intenzívne a naplno do procesu pôjde. Radi by sme priestor mužsko-ženského kruhu vnímali ako bezpečné laboratórium, miesto kde sa učím, kde moje pokusy nikomu neublížia, kde sú všetky slepé uličky, nezdary a výbychy očakávané, prijímané a využité v rámci procesu učenia. Kde sa môžem hrať, slobodne sa prejavovať, byť videný taký aký som.

Ak cítite volanie svojej duše a ste pripravení podporiť uzdravenie pradávnych kolektívnych zranení mužskej a ženskej podstaty, príďte, zdieľajte, pozvite svojich priateľov … môžete niekomu zmeniť život a napomôcť vytvoriť lepší svet pre nás pre všetkých.

Miesto a trvanie stretnutia:

YogaHouse, Panenská 33 (budova Goetheho inštitútu , 2. posch), Bratislava

27.2.2016 10:00 – 19:00

Cena: 40€

Máme posledných pár miest len pre mužov. Ženskú časť posádky už máme naplnenú.

Informácie o lektoroch: Tereza Ruth a Arup Fodor
Organizačné info: info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865

Doporučujeme sa prihlásiť pomocou tohoto formulára:

    Vaše meno a priezvisko

    Váš email

    Váš telefón

    Poznamka