29.11.2020 • Žilina • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
29. novembra 1001
1.10.2015 • Banská Bystrica • Liečenie limbického odtlačku
12. júna 1015

31.12.2015 • Bratislava • Tanec splnených prianí • Silvester zmysluplne a radostne

Chcete stráviť Silvestra inak? Hľadáte alternatívu k tradičným oslavám, kde sa všetko točí okolo jedla a alkoholu? Vstúpte do roku 2016 s otvorenou mysľou. Oslávte túto výnimočnú noc tancom a smiechom!

Ste pripravení aktívne tvoriť svoj život? Už žijete ako tvorcovia, plníte si svoje priania, a koniec roka pre vás znamená ďalší krok na vašej ceste? Ste na začiatku novej kapitoly svojho života a túžite po inšpiráciu a podpore? Alebo sa práve cítite neistí, unavení a zmätenie, a hľadáte cestu von?

Tanec splnených prianí ponúka zmysluplnú alternatívu k Silvestrovským oslavám. Stretneme sa v predvečer Nového roku, budeme zdieľať a ochutnávať prinesené pochúťky, zoznámime sa pri spoločenskej hre a precvičíme bránice pri jóge smiechu. A keď čas trochu pokročí, využijeme prechod cez hranicu roka na posilnenie svojich zámerov.

Vybrúsime svoje životné vízie a dovolíme si z hĺbky srdca precítiť, čo naozaj chcem a potrebujem. Každý si na mieste vytvorí svoj „sigil“ – čiže symbol ktorý vyžaruje všetko, po čom aktuálne túžim, a čo si vo svojom živote prajem zhmotniť. Potom sa sa naučíme ako svoje želanie vedome nabíjať a posilňovať. Aby sme sa nestratili v myšlienkových vzorcoch a starých presvedčeniach, požiadame o pomoc hlbokú intuíciu nášho tela. Dych a tanec nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý vyplavuje starú energiu a otvára dušu pre svieže nové možnosti. Presne o polnoci vyšleme s dôverou naše objednávky do Vesmíru a spoločne oslávime našu schopnosť vytvárať realitu. Krásnou výhodou spoločného rituálu je, že osobné želanie sa posilňuje aj vďaka prítomnosti všetkých ostatných a naopak.

Týmto spôsobom môžeme zhmotňovať veci ako dom, auto, vysnívaná dovolenka … Niekoľko našich účastníkov nám písalo že si našli prácu svojich snov – pritom stačilo definovať, ako by sa v nej chceli cítiť, čomu by mala slúžiť, akým činnostiam by sa najmä chceli venovať a podobne. A pochopiteľne sa môžeme zameriavať aj na oblasť osobného rozvoja a kvalít, ktoré by sme chceli v živote prežívať: lásku, slobodu, radosť, rodinné zázemie, zdravie a podobne.
Miesto „workshop“ používame pre toto stretnutie slovo „playshop“ pretože životná energia má rada hravosť.

Čo si vziať so sebou ?

– obľúbené výtvarné pomôcky (papiere, pastelky, fixky a časopisy na koláže zabezpečíme)
– pohodlné oblečenie na tanec

– dobroty pre seba, prípadne aj pre ostatných:)

Miesto a trvanie stretnutia:

Centrum OpenMind, Mickiewiczova 2, Bratislava-Staré mesto

31.12.2015 18:00 – 02:00

 

Cena: 29 Eur.

Prihlasovanie tu:

http://openmind.sk/Podujatia/Vsetky-kurzy/Tanec-splnenych-priani-Silvester-zmysluplne-a-radostne

Ďalšie informácie na tel.0915993865