Liečivá sila dychu
9. marca 2007
Transformačná terapia Access
5. mája 2009

Bioenergetika

maxresdefault anoBioenergetická psychoterapia je založená na predpoklade, že sa psychické napätie odráža v napätí telesnom. Jej základnou myšlienkou je, že naše potlačené emócie sa ukladajú v podobe energetických blokov v tele a ovplyvňujú jeho fungovanie.

Pracujeme s telom, dychom a psychoterapeutickými metódami

Postupujeme krok za krokom a meníme Vás i Váš život. Zameriavame sa na konkrétne oblasti, klient dostáva jednoduché domáce úlohy, ktoré mu zaberú pár minút denne, lebo pravideľnosť a dôslednosť je dôležitá.

Ku každému klientovi pristupujem individuálne. Postupy sa líšia a vyplynú z našich spoločných rozhovorov, záleží s akými problémami prichádzate. Hlavným cieľom našej práce je uvoľnenie Vašich blokov, emócií a presvedčení. Niekedy stačí k posunu len pochopenie, niekedy je potrebná Vaša individuálna práca. Podľa potreby Vás naučím určité cviky, niekedy upravíme stravu, naučíme sa dýchať alebo krátke meditácie. Žiadna zbytočná teória, len praktické návody.

Výsledkom je nadviazanie hlbokého spojenia s vlastným vnútrom, uvoľnenie Vášho životného potenciálu a smerovanie k zdraviu, radosti a vedomému životu.

Cena individuálneho programu: 90 € za 120 minút