26.9. a 10.10.2019 • Bratislava • večerný rituál vďačnosti

Freedom_Getty_Oct2014_1500px

Otvorené večery s Arupom Fodorom.

Vďačnosť: Veľká sila, o ktorej možno neviete

Znie to ako otrepaná fráza “Buďme vďační za to čo máme. Buďme vďační za to kým sme. “, Čo ak je to ale pravda? Ak si totiž v našom živote nájdeme aspoň občas nejakú tú chvíľku, aby sme sa zastavili a boli vďační za to všetko čo máme, odmeniť sa za každodennú prácu na našej ceste za spokojnejším ja. A že to vôbec nie je ľahká cesta.

Ak si pravidelne vyhradíme čas, obzrieme sa za seba, uvedomíme si čo sme dokázali a poďakujeme si za to – zistíme, že ihneď sme spokojnejší. A keď sme spokojnejší, máme motiváciu robiť viac vecí, za ktoré môžeme byť vďační. Ak totiž spomíname, v hlave sa nám zrazu začnú objavovať obrazy rovnako ako pri vizualizácii, po celom tele môžeme cítiť pocity spojené so situáciou. A je dosť možné že uvidíme na našej tvári úsmev. A úsmevu predsa nie je nikdy dosť.

Silu vďačnosti môžeme tiež použiť na ceste za našimi snami. Že sa ešte nesplnili? Nevadí! Vďační za ne môžeme byť už teraz. Lepšie si dokážme predstaviť kroky, ktoré je potrebné podniknúť. Tvoríme si vlastnú realitu. Budeme pripravení využiť šance, ktoré prídu. Budeme konať.

Sú aj dni, kedy sa cítime zle a nemáme náladu. V takých to chvíľach nám rituál vďačnosti pomôže uvedomiť si že na tom svete je predsa aj pekne. Naše negatívne pocity môžu prejsť transformáciou alebo zmiznúť úplne.

Dych a pohyb nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý vyplavuje starú energiu a otvára dušu pre svieže nové možnosti. Pomôžu nám aby vďačnosť neostala len na úrovni myšlienok, aby prenikla do každej bunky nášho tela. Krásnou výhodou spoločného rituálu je, že sa energia posilňuje aj vďaka prítomnosti ostatných.

Miesto “workshop” používame pre toto stretnutie slovo “playshop” pretože životná energia má rada hravosť.

Miesto a dátumy stretnutí: (každé stretnutie je samostatné a nie je potrebné absolvovať všetky)
štvrtky 26.9., 10.10. a 24.10., vždy 19:00-21:00.

Centrum Tvorivý svet, Bajkalská 717/17, Bratislava. (Parkovanie vo dvore, vstup zboku budovy, zvonček “Na Betón tvorivý svet”)

Cena: 15€

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, odporúčame zaregistrovať sa dnes:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Poznámka