11.12.2019 – Certifikovaný kurz – 2 Telesné procesy na tému SEX

sexorg

sexorg

Máme pre vás na základe vašich žiadostí ďalšie termíny na telesné procesy na tému SEX – jeden je o čistení všetkých súdov a hlúpostí, čo ste o sexe prijali a druhý o príťažlivosti a obnovení prúdenia sexuálnej energie.
Telesný proces Access consciousness® na obnovu sexuálnej energie pomáha rozprúdiť Orgasmickú sexuálnej energiu v celom našom tele. Pomáha aj odstrániť fixáciu na nevhodného sexuálne partnera či tendenciu si nevhodného sexuálneho partnera vyberať. Po tomto procese budete vyžarovať sexuálnu energiu, ktorá vám pomôže pritiahnuť do vášho života sexuálneho partnera, s ktorým si budete sex užívať. Proces je vhodné prejsť aj s partnerom existujúcim, alebo potenciálnym :)

Telesný proces Access consciousness® Sex za hranicami našej reality pomáha k naštartovaniu cesty k užívaniu si sexu a všetky jeho možnosti s ľahkosťou a s radosťou. Tento proces podporuje a obohacuje našu intimitu a vnímanie, čoho všetkého sme v tejto oblasti schopní, čomu všetkému sa môžeme otvoriť a čo prežívať. Vylepšuje schopnosť otvoriť sa rôznym sexuálnym hrám a praktikám a schopnosť učenia sa novým veciam. Je veľmi vhodný pre všetkých, ktorí si sexualitu chcú konečne užívať plnými dúškami bez ohľadu na názory a súdy ostatných. Tento proces zároveň uvoľňuje stres spojený s odmietnutím inakosti nášho tela a jedinečných potrieb nášho tela v intímnej oblasti.

Chcete “nakopnúť” svoj sexuálny život?
Tak tieto telesné procesy sú presne to pravé pre vás!

Podporujú možnosť opäť vnímať, že máte v živote voľby a možnosti sa rozhodovať a vyberať si podľa seba, bez toho, aby ste sa museli úplne zriecť sami seba.

Pri týchto telesných procesoch sa budeme dotýkať na neintimních miestach na tele a čistiť bloky v intímnej oblasti pomocou clearing a ďalších nástrojov Access consciousness®

Predpoklady pre kurz – žiadne, nie sú potrebné žiadne skúsenosti s nástrojmi Access consciousness® ani žiadne iné kurzy od Access consciousness®

Od 9hod do 16:30. hodumay profil

Cena: 100€ za dospelého / deti od 6 do 14rokov neplatia nič, ak prídu s platiacim rodičom, 15 až 17 roční platia polovicu ceny.

Možnosť prespať v centre po dohovore vopred.

Tento proces budete po absolvovaní kurzu môcť aplikovať na seba, na svojich blízkych i profesionálne.

Svoju účasť potvrďte na: info@rebirthing.sk

Tento telesný proces vás naučí počas kurzu facilitátorka a psychologička s praxou v oblasti intimity (tantra, sex.bodywork, autorka a majiteľka ochranných známok Terapia hlbokým dotekem® – vaginálne mapování® a gluteálnej mapování®) a Certifikovaná Facilitátorka Access Consciousness v SR Mgr. et Mgr. Umayo Yamuna Wolf, CF, BF, AFF, BPF, AHP, SIYI
Ďalšie kurzy v Prahe, Bratislave a Brne nájdete tu:http://www.psychoterapeutka.eu/

Každý účastník obdrží Certifikát od společnosti Access Consciousness

Miesto a čas stretnutia:

Karma štúdio, Zdravotné stredisko – 4.poschodie, Fedinova 9,  Bratislava
Čas 9:30-16:30 (prineste si prosím so sebou suchý obed)