10.12.2019 – Energetic Facelift – Umay Yamuna Wolf, CF

energetic-facelift

energetic-faceliftACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedným z Access Consciousness® telesných procesov, pri ktorom sa aj veľké množstvo telesných procesov spúšťa.

Pomáha prirodzenej harmonizácii celého tela vrátane vnútorných orgánov. Tento proces omladzuje tvár a odvracia starnutie. Prináša “vedľajšie efekty” u žien ako zväčšenie a spevnenie prsníkov.

Pri tejto terapii si doprajete relaxáciu a nemusíte nič robiť, len prijímať jemné dotyky terapeuta v oblasti hornej časti tela (prevažne na tvári), ktoré sa vykonávajú špeciálnym postupom a kombináciami.

Na rozdiel od botoxu, ktorý je jed zabraňujúci výraz radosti a emócií v tvári, je tento proces úplne bezbolestný a veľmi príjemný.

Pre omladenie už nie sú nutné injekcie – stačí Access Energetic Facelift™ :).

Počas kurzu sa dozviete, ako vykonávať tento proces. Omladzujúce ošetrenie dvakrát dostanete a dvakrát si metódu aj vyskúšate. Súčasťou kurzu je aj inštruktážne video.

Dostanete manuál a príručku Access Energetický Facelift™. Príručka obsahuje informácie o tomto procese a grafický “ťahák” s poradím polôh.

Kurz bude nahrávaný a nahrávku získate po kurze. Dostanete aj nahrané Clearing v ČJ a AJ pre čistenie blokov v kontexte starnutia a ochabovania Vášho tela.umay profil

Tento proces je ponúkaný v kúpeľoch, masážnych praxiach, praktikách plastických chirurgov a wellness centrách po celom svete.

Akou energiou, priestorom a vedomím môžete Vy a Vaše telo byť, aby ste sa prestali posudzovať ohľadom starnutia, otvorili sa novým možnostiam a nechali vyžarovať plne svoju krásu? Aké sú tu ďalšie možnosti?

 

Teší sa na Vás psychologička a prvá Certifikovaná Facilitátorka Access Consciousness v ČR
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF, AFF, BPF, BF, AHP, CFMW
http://www.psychoterapeutka.eu/

Prihlášky na: info@rebirthing.sk

Prvé absolvovanie kurzu je za cenu 210€.
Každé ďalšie opakovanie kurzu je za polovičnú cenu.
Deti od 6 do 14 rokov majú vstup zdarma a tínedžeri od 15 do 17 rokov platia polovičné kurzovné.

Pre účasť na kurze Access Energetic Facelift™ nie je podmienkou absolvovanie kurzu Access Bars® ani žiadne ďalšie špeciálne vzdelanie. Absolvovaním kurzu sa stávate (profesionálnymi) certifikovanými praktikmi tejto metódy a môžete tento proces poskytovať sebe, blízkym i svojim klientom.

Každý účastník obdrží certifikát praktika Access Energetic Facelift™ od spoločnosti Access Consciousness

Miesto a čas stretnutia:
Hagia Sofia – oáza pre telo i dušu, Klincova 20, BA- Ružinov. Vchod zo dvora.
PARKOVANIE: https://mileticova.sk/ulica/parkovanie/
9:00-17:00 (prineste si prosím so sebou suchý obed)

Video o Access Facelift: