Špeciálna dvoj-terapia „OTVORENIE“
28. októbra 2019
Liečenie vnútorného dieťaťa • Transformačný víkend
6. januára 2020

Kakaová Ceremónia s Intuitívnym Tancom

cacao ludiaPrijmite naše pozvanie ku krásnej vnútornej šamanskej ceste otvárajúcej Srdce a pozývajúcej cítiť sa viac živý, prijímať a dávať lásku plnými dúškami.
 
Každý má rád Kakao a tie príjemné pocity, ktoré v nás vyvoláva. Málokto však vie, že táto Posvätná rastlina – medicína a učiteľka – nám umožňuje vstup do nevidených častí podvedomia, prináša nám jasnosť a liečenie, schopnosť pochopiť svoje vzorce správania, získať plynulosť vo svojich emóciách a rozpúšťať negatívnu energiu. A hlavne, Kakao nám pomáha otvárať Srdce Vesmírne Láske.
 
Hovorí sa, že raw Kakao z Ekvádoru má schopnosť odomykať tajomstvo duše. Táto Posvätná Medicína je po tisícročia používaná v rituáloch a ceremóniách Strednej a Južnej Ameriky.
 
Kakaová ceremónia je priestor, kde sa dejú kúzla. V bezpečnom priestore sa môžeš úplne uvoľniť do svojej energie, svojho sebavyjadrenia a komunikácie so svojou vnútornou esenciou.
 
Hudba inšpiruje formu. Dovoľ hudbe, aby ťa vzala so sebou a previedla ťa jej farbami, tónmi, krajinami a príchuťami, otvor sa širším a hlbším nepreskúmaným priestorom vo vnútri seba. Vnímaj, preciťuj, prežívaj svoje telo, dovoľ mu spontánne vyjadrenie, dotkni sa Pravdy prítomného okamihu – momentálneho stavu mysle, emócií i túžob Srdca a Duše.
 
Tanec je cesta k slobode. Dovoľme si cítiť, prejavovať sa, byť plne prítomní s tým, čo je, či už to budú vibrácie radosti, vnútorného ticha, extatickej explózie alebo žiaľ, túžba či zmätok. V nežnom objatí svojho bytia môžeme do hĺbky precítiť prítomný okamih, nech už sa manifestuje akokoľvek. Oslávme svoju integritu a všetky farby Života!

Večer povedie Tomáš Arup Fodor.

Miesto a dátumy stretnutí: (každé stretnutie je samostatné a nie je potrebné absolvovať všetky)

21.11.2019 a 9.1.2020 19:00-21:30.

Centrum Na Betón Tvorivý svet, Bajkalská 717/17, Bratislava
https://www.google.com/maps?ll=48.160098,17.14238&z=15&t=m&hl=en&gl=SK&mapclient=embed&cid=15976652654003576299

Tancovať, ale nebudeme bosí na betóne, sú tam nové parkety :).
Pred bránou je modrá vlajka AAA Auto.
Vchod je zboku budovy. Všade sú cedule „Na betón“
Najbližšia zastávka MHD je Bajkalská.

Cena: 15€

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, odporúčame zaregistrovať sa dnes:

    Vaše meno a priezvisko

    Váš email

    Váš telefón

    Termín(y)