Pravidelná jóga s Markétkou a Vlaďkou

34342537_1783025398476898_6859202989509312512_oPríďte uvoľniť svoje telo, ukľudniť svoju myseľ, voľne dýchať a rozpustiť sa…
Dovoľte si venovať svoj čas k získaniu zážitku stretnutia so sebou, uvoľneniu a odovzdaniu sa.

Uvoľňovaním sa do asán nás povedú Markétka Ferstová , medzinárodne certifikovaná učiteľka Tradičnej Tantra jógy, psychosomatická terapeutka a sprievodkyňa práce s posvätnou sexualitou LIEČIVÉ TAO.

a Vladislava Lukáčová, ktorá okrem jógy vedie prechodové rituály, ženské podporné skupiny a semináre na tému posvätnej ženskej sexuality.

Slovami účastníčok našich pravidelných lekcii:

,,Joga je neoddeliteľnou súčasťou môjho života viac ako 15 rokov. Viac menej po celú dobu cvičím klasickú Hatha jogu, alebo zdravotne zameranú jogu. Cítila som nutkanie vyskúšať aj niečo iné a tak som absolvovala ochutnávku Tradičnej Tantra jógy. Vyskúšala som a som nadšená.
Zložením ásán, priebehom celého cvičenia, príjemným a profesinálnym prístupom cvičiteľky a v neposlednom rade i vzdušným a energeticky príjemným priestorom Hagia Sofia- oáza pre telo i dušu.
Doporučujem každému, kto chce niečo pre seba fyzicky urobiť a zároveň si hlboko oddychnuť v pokoji svojho vnútra.”

Jana Koczkášová

,,Jogu cvičím už nejaký čas. Až teraz som sa však stretla s Tradičnou Tantra jogou a som veľmi spokojná. Konečne cvičenie, kde sa kladnie dôraz na uvoľnenie tela. A v tom je kúzlo tejto jogy. Uvoľnenie. Po cvičení som príjemne unavená, ponaťahovaná a cítim presne tie miesta, ktoré mali možnosť sa po dlhej dobe nadýchnuť a natiahnuť. Tradičná Tantra joga je pre mňa veľmi silným objavom,,

Ivana Čopova


**************************************************

PRAVIDELNÉ TERMÍNY:
UTORKY 10-12hod
ŠTVRTKY 18-20hod
PIATKY 10-12hod

MIESTO:
Hagia Sofia-oáza pre telo a dušu
adresa: Klincova 20, BA- Ružinov, vchod zozadu budovy.

CENA: jednotlivá lekcia 10€, možnosť zvýhodnenej permanentky.

fuzyovam@gmail.com tel: 0903703678