20.7.2019 • Bratislava • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
20. júla 0381
8.6.2019 • Žilina • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
8. júna 0385

17.7.2019 • Bratislava • Rituál splnených prianí

Ste pripravení aktívne tvoriť svoj život? Už žijete ako tvorcovia, plníte si svoje priania, a chcete preradiť na vyššý rýchlostný stupeň? Ste na začiatku novej kapitoly svojho života a túžite po inšpiráci a podpore? Alebo sa práve cítite neistí, unavení a zmätenie, a hľadáte cestu von?

Pripravili sme pre vás rituál na posilnenie a urýchlenie vášho zámeru.
 
Vybrúsime svoje životné vízie a dovolíme si z hĺbky srdca precítiť, čo naozaj chcem a potrebujem. Každý si na mieste vytvorí svoj “sigil” – čiže symbol ktorý vyžaruje všetko, po čom aktuálne túžim, a čo si vo svojom živote prajem zhmotniť. Potom sa sa naučíme ako svoje želanie vedome nabíjať a posilňovať. Aby sme sa nestratili v myšlienkových vzorcoch a starých presvedčeniach, požiadame o pomoc hlbokú intuíciu nášho tela. Dych a tanec nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý vyplavuje starú energiu a otvára dušu pre svieže nové možnosti. Nakoniec vyšleme s dôverou naše objednávky do Vesmíru a spoločne oslávime našu schopnosť vytvárať realitu. Krásnou výhodou spoločného rituálu je, že osobné želanie sa posilňuje aj vďaka prítomnosti všetkých ostatných a naopak.
 
Týmto spôsobom môžeme zhmotňovať veci ako dom, auto, vysnívaná dovolenka … Niekoľko našich účastníkov nám písalo že si našli prácu svojich snov – pritom stačilo definovať, ako by sa v nej chceli cítiť, čomu by mala slúžiť, akým činnostiam by sa najmä chceli venovať a podobne. A pochopiteľne sa môžeme zameriavať aj na oblasť osobného rozvoja a kvalít, ktoré by sme chceli v živote prežívať: lásku, slobodu, radosť, rodinné zázemie, zdravie a podobne.
 
Miesto “workshop” používame pre toto stretnutie slovo “playshop” pretože životná energia má rada hravosť.
 
Čo si vziať so sebou ?
– pohodlné oblečenie na intuitívny tanec
– prípadne aj svoje obľúbené výtvarné pomôcky (papiere a pastelky zabezpečíme my)

Miesto a čas stretnutia:

Karma štúdio, Zdravotné stredisko – 4.poschodie, Fedinova 9,  Bratislava
19:45-22:00

Cena:15€
Registračný formulár:

    Vaše meno a priezvisko

    Váš email

    Váš telefón

    Poznámka