2.4.2022 • Poprad • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
2. apríla 0869
19.12. 2021 alebo 9.1.2022 • Od Kontroly k Dôvere • Psychosomatické liečenie
19. decembra 0893

31.12.2021 • Silvester zmysluplne a radostne • Rituál splnených prianí

Chcete stráviť Silvestra inak? Hľadáte alternatívu k tradičným oslavám, kde sa všetko točí okolo jedla a alkoholu? Vstúpte do roku 2020 s otvorenou mysľou. Oslávte túto výnimočnú noc tancom a smiechom!

Ste pripravení aktívne tvoriť svoj život? Už žijete ako tvorcovia, plníte si svoje priania, a koniec roka pre vás znamená ďalší krok na vašej ceste? Ste na začiatku novej kapitoly svojho života a túžite po inšpirácii a podpore? Alebo sa práve cítite neistí, unavení, zmätení a hľadáte cestu von?

Tanec splnených prianí ponúka zmysluplnú alternatívu k Silvestrovským oslavám. Stretneme sa v predvečer Nového roku, budeme zdieľať a ochutnávať prinesené pochúťky, zoznámime sa pri spoločenskej hre a precvičíme bránice pri jóge smiechu. A keď čas trochu pokročí, využijeme prechod cez hranicu roka na posilnenie svojich zámerov.

Vybrúsime svoje životné vízie a dovolíme si z hĺbky srdca precítiť, čo naozaj chcem a potrebujem. Každý si na mieste vytvorí svoj „sigil“ – čiže symbol, ktorý vyžaruje všetko, po čom aktuálne túžim a čo si vo svojom živote prajem zhmotniť. Potom sa sa naučíme, ako svoje želanie vedome nabíjať a posilňovať. Aby sme sa nestratili v myšlienkových vzorcoch a starých presvedčeniach, požiadame o pomoc hlbokú intuíciu nášho tela. Dych a tanec nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý vyplavuje starú energiu a otvára dušu pre svieže nové možnosti. Presne o polnoci vyšleme s dôverou naše objednávky do Vesmíru a spoločne oslávime našu schopnosť vytvárať realitu. Krásnou výhodou spoločného rituálu je, že osobné želanie sa posilňuje aj vďaka prítomnosti všetkých ostatných a naopak.

Týmto spôsobom môžeme zhmotňovať veci ako dom, auto, vysnívaná dovolenka … Niekoľko našich účastníkov nám písalo, že si našli prácu svojich snov – pritom stačilo definovať, ako by sa v nej chceli cítiť, čomu by mala slúžiť, akým činnostiam by sa najmä chceli venovať a podobne. A pochopiteľne sa môžeme zameriavať aj na oblasť osobného rozvoja a kvalít, ktoré by sme chceli v živote prežívať: lásku, slobodu, radosť, rodinné zázemie, zdravie a podobne.
Miesto „workshop“ používame pre toto stretnutie slovo „playshop“, pretože životná energia má rada hravosť.

Čo si vziať so sebou ?

– Dobroty pre seba, prípadne aj pre ostatných :). Káva, čaj a voda budú k dispozícii na mieste zadarmo.

– Pohodlné oblečenie na intuitívny tanec, v centre sa prezúvame – pokojne si prineste svoje prezúvky :).

– Obrázky, fotky, farebné časopisy na vytvorenie koláže na vision board (papiere A3, pastelky, fixky a nejaké časopisy na koláže zabezpečíme my).

Miesto a trvanie stretnutia:

Štúdio Jakaí, Bakošova 1, Bratislava

17:00 – 01:00

Cena: 39€.

Ďalšie informácie na tel. +421 915 993 865

DOJMY ÚČASTNÍKOV Z MINULÝCH ROČNÍKOV:

Ahojo Tomáš ? prvý krát v živote som strávila Silvester iba s ľuďmi, z ktorých som vôbec nikoho nepoznala. Chcela som ho prežiť kreatívne, hravo, tanečne, čo sa naplnilo do bodky a ako bonus bola celá naša partička ? Maximálne mi vyhovovalo, že nás nebolo 30, tak ako ste spomínali, že vás bolo minulý rok. Často sa vraciam myšlienkami do toho večera, pretože ma nabíja nádhernou energiou ? Večer prebeiehal veľmi spontáne, vyhovoval mi program ako bol naplánovaný, páčilo sa mi spoločné jedenie, vzájomné zdieľanie a vzájomný rešpekt ? ďakujem za tento zážitok ? ?

Petra

 

 

Silvester u Tomasa bol skvely!

Bol som uz 2.x, pojdem aj nabuduce pokial to bude mozne.

Omnoho lepsie ako sa niekde opit. Preco sa ludia opiju? Aby sa uvolnili a citili dobre, potom im je len zle. Tu sme sa vedome bez alkoholu uvolnili tancom, bol to silny emocionalny zazitok pustit nieco stare co nam nesluzi a pri intuitivnom tanci ? .

Som zvedavy ako sa mi splni tohtorocny zamer pretoze ked som si robil minulorocny, naplnal sa aj ked to bolo pred tym pre mna nedosiahnutelne.

Z nemozneho sa stalo mozne.

Vzdy je to Silvester s fajn ludmi, zatial som Silvester lepsim sposobom este nestravil.

Martin

 

Za mna pohodicka..?
Ocenujem hlavne ze sa to nieslo v takej uvolnenej atmosfere a ze sa nehras na neomylneho a vsevediaceho guru..? dakujem za prijemnu komunikaciu… dobry napad – masky…
Inak je to na kazdom ako sa bavi a preziva…ponukol si pekny program a bolo to prijemne a zabavne…drzim Ti palce..este sa uvidime..

Jozef

 

KAPACITA JE OBMEDZENÁ ! Odporúčame sa prihlásiť pomocou tohto formulára:

    Vaše meno a priezvisko

    Váš email

    Váš telefón

    Poznámka