Bratislava • Certifikovaný Kurz – Access Bars®
14. marca 0995
Spoločne za Zmenou – otvorená podporná skupina
4. februára 0999

Tanec Radosti • pravidelné večery spontánneho tanca

Spontánny tanec je nádherný zážitok jednoty hudby s naším telom a našou dušou. Vedie nás k našej prirodzenosti a ľudskosti v najčistejšej podobe. Stačí sa uvoľniť, naladiť sami na seba a nechať hudbu, aby nás viedla dovnútra, do tela. Telo je múdre, stačí mu dať priestor a čas. Bezpečne vie, čo potrebuje, čo ho lieči. Necháme svoje telo vyjadriť sa, pustiť von všetko, čo už nie je treba držať.

Neexistuje dobrý a zlý tanec. Existuje len TANEC. Bez pravidiel, bez predpísaných krokov, bez posudzovania, bez obmedzenia. Telo samo dobre vie, ako sa pohybovať. Ak mu to dovolíme, začne sa pohybovať prirodzene, tak ako ono samo chce.

Vydáme sa na cestu skrze emócie k svojej osobnej sile, cez sebavyjadrenie až po rezonaciu s vesmírom a plynutie v láske.

Byť doma v tele je prvým krokom k prebudeniu. Dych, tanec a meditácie nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý rozpúšťa zamrznuté časti a vyplavuje starú energiu z našich buniek i z našich myslí. Budeme zvedomovať, naplno prežívať témy, ktoré nás v živote podporujú a integrovať ich v Sebe. Naša energia sa tým môže uvoľniť a oslobodiť náš vnútorný potenciál.

Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti ani znalosť tanečnej techniky.

Miesto a termíny stretnutí:

Dancehaus, Stromová, Bratislava

Každý štvrtok 20:00 – 22:00

Ďaľšie informácie na 0915993865

KAPACITA JE OBMEDZENÁ NA 20 ÚČASTNÍKOV! Odporúčame sa prihlásiť pomocou tohoto formulára: