Tomáš Arup Fodor

lektor a terapeut

+421915993865


Narodil som sa v roku 1977. S živosťou a spontánnosťou som mal ako dieťa veľký problém, moje telo slúžilo len ako dopravný prostriedok pre mozog. Našťastie som sa dostal k Oshovým aktívnym meditáciám ktoré mi umožnili dostať sa do kontaktu so sebou. Začal som vyhľadávať semináre a terapeutické skupiny zamerané na odblokovávanie tela, hlasu, energie a sexuality. Rok som pracoval a študoval v sebarozvojovom centre Croydon Hall, absolvoval som výcvik u jedného z najskúsenejších učiteľov bioenergetiky - Johna Hawkena a niekoľko rokov pracoval ako jeho asistent. Od roku 2010 pomáham svojim klientom s liečením tráum, blokov, úzkostí a iných psychosomatických problémov.

Lucia Glejteková

blogerka, tvorkyňa osobných energetických obrazov

0948189933


Ahoj, pred dvomi rokmi som sa vydala na cestu z temnoty do svetla. Na svojej púti som stretla niekoľko výnimočných spirituálnych bytostí, ktoré sa stali mojimi priateľmi. Navzájom sme si učiteľmi. Spoznala som našich Slovanských predkov, zamilovala sa do prírody, objavila energiu života a lásky. Postupnými krôčikmi som sa naučila milovať samú seba a život v jeho rozmanitých podobách. Všetko je skúsenosť, ktorá nás obohatí.
Píšem články o svojich skúsenostiach a vediem blog www.lucid-experience.sk. Okrem toho maľujem liečivé obrazy so zámerom. V meditáciách sa nalaďujem na pozitívne energie, ktoré sa snažím preniesť na plátno pomocou farebných vibrácií, tak že nechám ruku, nech ma vedie sama bez zapojenia mysle.