12.11.2016 • Bratislava • Pochopte a rozpustite svoj hnev

anger

Tento kurz je pre každého, kto cíti zlosť ako svoju “tému” – či už vám pripadá, že máte hnevu už dosť, alebo sa obávate, že raz desivo vybuchnete. Alebo zlosť nepoznáte vôbec .. a možno vás proste zlosť len z nejakého dôvodu zaujíma.

Tým, že hnevu venujeme celý deň, vytvárame príležitosť prelomiť aj silné osobné bariéry a uvoľniť v našom živote niečo veľké. Zlosť sa často v našom živote objavuje, keď nás očakáva nejaká pozitívna zmena. Neváhajte ju podporiť!

Na seminári budeme mať priestor rozprávať sa o tom, čo a prečo v nás zlosť vyvoláva a ako u nás dochádza k výbušným reakciám. V úvodnej časti seminára sa dozvieme, ako a kde sa táto emócie ukladá v našom tele od raného detstva a ako môžeme túto nahromadenú energiu uvoľniť. Tiež nás čakajú cvičenia, v ktorých budeme môcť zlosť v bezpečnom prostredí naozaj naplno prežiť. Budeme sa učiť aj praktické spôsoby uvoľňovania hnevu a ďalších emócií. Dôležitou súčasťou nášho stretnutia je aj zdieľanie individuálnych zážitkov a pocitov, ktoré sa v nás vynárajú. Poobede sa budeme venovať odpusteniu. Umenie odpustiť je spôsobom, ako sa odpútať od tiaže minulosti.

Každý sa môže zúčastniť svojím vlastným tempom a kedykoľvek požiadať lektorov o osobnú konzultáciu.

Je tento seminár pre vás?

Tento workshop je otvorený pre každého, koho zaujal vyššie uvedený popis. Nie je vyžadovaná žiadna predchádzajúca skúsenosť či znalosť. Ak niečo vnútri vás hovorí “Toto je niečo pre mňa!”, Neváhajte a pridajte sa.

Miesto a termín stretnutia:
centrum OpenMind, Mickiewiczova 2, Bratislava
sobota 10:00 – 19:00

Cena: 39€

Organizačné info : info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865

KAPACITA JE OBMEDZENÁ NA 16 ÚČASTNÍKOV! Odporúčame sa prihlásiť pomocou tohto formulára:

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Poznámka