8–10.6.2018 • Zaježová • Hlas – prirodzená cesta k sebavedomiu

000038

Voice-workshopPobytový víkend na ktorom budeme oslobodzovať náš hlas.  Vo voľnom čase budeme mať príležitosť objaviť malebnosť prírody v okolí centra, ktoré sa nachádza niekoľko kilometrov od Zvolena. Spolujazdu autami z Bratislavy budeme synchronizovať.

Ľudský hlas komplexne vypovedá o človeku. Nájdením a oslobodením svojho prirodzeného hlasu môžeme prostredníctvom sebauvedomovania rehabilitovať svoju jedinečnosť, neopakovateľnosť. Budeme hľadať svoj prirodzený dych, prebúdzať potlačené emócie a rozvíjať vnímavosť k sebe.

Hlas je nástrojom seba-vyjadrenia. Je sprievodcom na ceste k osobnému TERAZ, dáva nám vždy presný obraz toho, čo sa s nami deje v danú chvíľu … Neznie, nehovorí, zaškobrtne sa, kňučí, znie pokojne … znie zvučný ako zvon sám, buráca … tam všade som ja teraz, teraz a … teraz. Hlas je zdrojom osobnej pravdy. Hlas, tak ako znie, nemôže klamať. My sa ho môžeme naučiť vnímať v jeho prítomnosti, zistiť a priznať si, čo nám oznamuje svojim zvukom a silou práve TERAZ. Koľko mám sily na toto … som zoslabnutá pomyslením na toto … tada radšej ani nepípnem … vykríklo to zo mňa, že ani neviem ako …  Hlas už TO pre nás robí, a my sa potom za neho hanbíme, že ho nedokážeme ovládať. Možno ho nemáme OVLÁDAŤ, len s ním spolupracovať a počúvať, čo nám o nás chce povedať.

Stretnutie je určené pre každého, kto má chuť zbaviť sa predsudkov a strachov ohľadne spevu a hlasu. Čakajú nás psychosomatické cvičenia zamerané na objavovanie prirodzeného prejavu a osobnej charizmy.  Workshop je vedený tak, aby si všetci účastníci odniesli domov praktické nástrojektoré môžu doma používať.

Psychosomatika je založená na predpoklade, že sa psychické napätie odráža v napätí telesnom. Jej základnou myšlienkou je, že naše potlačené emócie sa ukladajú v podobe energetických blokov v tele a ovplyvňujú jeho fungovanie. Je niekedy je tiež označovaná za most medzi východnými náukami o vedomí a tele a západnej psychológiou. Je to kombinácia práce s telom, dychom a psychoterapeutickými metódami.

Program:000038

Piatok
18:00 príjazd, večera, zoznamovací večer
Sobota
10:00 – 13:30 Dopoludňajší program
13:30 – 16:00 Obed, voľno na odpočinok
16:00 – 19:00 Odpoludňajší program
19:00 – 20:00 Večera,voľno
20:00 – 21:30 Večerný program
Nedeľa
10:00 – 13:30 Dopoludňajší program
13:30 – 14:30 Obed
 
 
interier_polomy_30Stravovanie: K príjemnej domácej atmosfére centra prispieva aj Čarovar – labužnícka vegetariánska kuchyňa. Naši kuchári priam čarujú tradičné aj netradičné recepty v pôvodnej kuchyni s pecou na drevo.Kuchári sa pri varení inšpirujú rôznymi systémami, ako makrobiotikou, čínskou medicínou, ale aj klasickou slovenskou kuchyňou, prípadne receptami z iných krajín.
Viac tu:
Ubytovanie: Útulne zariadené izby, ladené v príjemných teplých farbách. Interiér tvoria prevažne hlinené omietky, drevo a iný prírodný materiál.  Vybavenie izieb: postele s perinami, vankúšmi a bielizňou, skrine na oblečenie, nočné stolíky
 
Cena: 79 eur (cena zahŕňa ubytovanie, stravu a organizačný poplatok). Lektorom budete môcť prispieť na mieste vo forme daru a rozvinúť tak štedrosť.
 foto_48
 
Čo si vziať so sebou?

Pohodlné oblečenie na fyzický pohyb a cvičenia, deku, fotky z detstva (nepovinné), obľúbenú hračku (nepovinné),

Informácie na info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865

KAPACITA JE OBMEDZENÁ NA 12 ÚČASTNÍKOV. Doporučujeme sa prihlásiť čo najskôr pomocou tohoto formulára:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Poznámka