Večer pre páry – Výživa pre náš vzťah

Láska – Rešpekt – Porozumenie

Otvorené večerné stretnutia s lektorskou dvojicou Tomáš Fodor a Markéta Ferstová.

Radi by sme pomohli rozdúchať a podporiť lásku a vášeň vo vzťahu dvoch bytostí. Naučili vás nové spôsoby ako zdieľať vlastnú intimitu s partnerom.

Či už ste vo vzťahu krátko alebo dlhé roky, doprajte si kvalitný čas len pre vás dvoch, kedy nebudete rušení deťmi, televíziou ani každodennými povinnosťami a kedy budete mať čas rozvíjať vaše bytie spolu.

Príďte spolu s nami objavovať všetky zákutia vzťahu. Jeho radosti, starosti, komunikáciu, zdieľanie, nežnosť aj intimitu. Budeme objavovať posvätnosti vzťahu, posvätnosti tela a posvätnosti prepojenia. Prenikneme do kúzla intimity, kde intimita neznamená sex.

Zvedomíme si inšpiráciu, ktorú jeden druhému prinášame a naštartujeme chuť sa od druhého učiť a zdieľať s ním všetko, čo život nesie. Pomôžeme vám rozbíjať sterotypy, ktoré partnerský život prináša a prinesieme do vzťahu nové pohľady, nové zážitky, nové možnosti.

Dôležitou súčasťou je zdieľanie vašich i našich skúseností, bezpečný priestor podpory v ktorom láskavo privítame všetko, čo je našou súčasťou; všetko, čo život (v páre) nesie.

Pokiaľ máte záujem objavovať nové, prehlbovať existujúce a púšťať staré, veľmi radi vás privítame na našich pravidelných večeroch pre páry.

Tešíme sa na vás

Tomáš a Markéta
 
Miesto a termíny stretnutia:

štúdio Múza – Hurbanovo námestie 5( vchod do domu medzi GG Tabak a Ruben šperky), Bratislava

Vždy 18:30-20:30

16.10., 6.11., 20.11., 4.12., …
 
Informácie na info (zavináč) rebirthing.sk alebo 0915993865
 
KAPACITA JE OBMEDZENÁ NA 6 PÁROV. Doporučujeme sa prihlásiť čo najskôr pomocou tohoto formulára:

Vaše meno a priezvisko

Váš email

Váš telefón

Termín(y)