Bioenergetika
9. marca 2007
2.2.2016 • Prievidza • Pôrod ako ho poznáme my
2. februára 2011

Transformačná terapia Access

arup rebirthingACCESS BARS® je súčasťou nástrojov Access Consciousness®.  Metóda vznikla v roku 1990 v USA a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť ich život.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia ….Onedlho začne dochádzať k zmenám v život. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

BARS vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces, pri ktorom dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

BARS sú účinné na:massage-room-AdobeStock_84543187
– posilnenie systémov tela – centrálneho nervového systému, tráviaceho systému, lymfatického a hormonálneho systému, reprodukčného systému
– telesnú a hormonálnu rovnováhu
– nevyriešené bolesti a obmedzenia pohybu
– bolesti v krížoch a krčnej chrbtice, nedostatočná pohyblivosť chrbtice, ztuhnutosť chrbtice
– stres a napäti
– zrušenie účinkov traumy na telo – odstránenie všetkého čo sa uzamklo v konkrétnom mieste v tele a vyvoláva bolesť, telo si na túto bolesť zvykne, žije s ňou a to vyvoláva ďalšiu traumu a ďalšiu a ďalšiu a tým dochádza k ďalšiemu oslabeniu tela
– po operácii, zlomenine, pádeHlava-Bars-300x201
– pri korekcii zraku
– pri problémoch so zubami a sluchom
– inicializáciu a aktiváciu 90% kapacity a fungovania mozgu
– obnovujúci energetické dráhy
– očistu pri dlhodobom užívaní liekov, drog, hormonálnej antikoncepcie, po očkovaní, antidepresívach, liekoch na spanie ….
– čistenie minulých sexuálnych skúseností
– ľahšie fungovanie tela pri cvičení alebo pri námahe

Cena: 50€ / 70minút. Prvá terapia nemá pevnú cenu,klient daruje dobrovoľný príspevok na konci.

Informácie na 0915993865 alebo info (zavináč) rebirthing.sk .

Pre tých z vás čo vedia po anglicky, pripájam toto 24 minutové video
Access Bars – Personal Stories of Change