10.12.2019 – Energetic Facelift – Umay Yamuna Wolf, CF

energetic-facelift

energetic-faceliftACCESS ENERGETIC FACELIFT ™ je jedným z Access Consciousness® telesných procesov, pri ktorom sa aj veľké množstvo telesných procesov spúšťa.

Pomáha prirodzenej harmonizáciu celého tela vrátane vnútorných orgánov. Tento proces omladzuje tvár a odvracia starnutie. Prináša “vedľajším efekty” u žien ako zväčšenie a spevnenie prsníkov.

Pri tejto terapii si doprajete relaxáciu a nemusíte nič robiť len prijímať jemné dotyky terapeuta v oblasti hornej časti tela (prevažne na tvári), ktoré sa vykonávajú špeciálnym postupom a kombináciami.

Na rozdiel od botoxu, ktorý je jedom zabraňujúcim výrazu radosti a emócií v tvári, je tento proces úplne bezbolestný a veľmi príjemný.

Pre omladenie už nie sú nutné injekcie – stačí Access Energetic Facelift ™!

Počas kurzu sa dozviete, ako vykonávať tento proces a dostanete 2 ošetrenie a dvakrát si metódu vyskúšate. Budete sledovať inštruktážne video.

Dostanete manuál a príručku Access Energetický Facelift ™. Príručka obsahuje informácie o tomto procese a grafický “ťahák” s poradím polôh.

Kurz bude nahrávaný a nahrávku získate po kurze. Dostanete aj nahrané Clearing v ČJ a AJ pre čistenie blokov v kontexte starnutia a ochabovaniu vášho tela.umay profil

Tento proces je ponúkaný v kúpeľoch, masážnych praxiach, praktikách plastických chirurgov a wellness centrách po celom svete.

Akú energiou, priestorom a vedomím môžete vy a vaše telo byť, aby ste sa prestali posudzovať ohľadom starnutia, otvorili sa novým možnostiam a nechali vyžarovať plne svoju krásu? Aké sú tu ďalšie možnosti?

 

Teší sa psychologička a prvá Certifikovaná Facilitátorka Access Consciousness v ČR
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF, AFF, BPF, BF, AHP, CFMW
http://www.psychoterapeutka.eu/

Prihlášky na: info@rebirthing.sk

Prvý absolvovanie kurzu je za cenu 210€
Každé ďalšie opakovaní kurzu je za polovičnú cenu.
Deti od 6tich do 15tich rokov zdarma, 16 až 18ti letí platí polovičná kurzovné.

Pre účasť na kurze Access Energetic Facelift ™ nie je podmienkou absolvovania kurzu Access Bars® ani žiadne ďalšie špeciálne vzdelanie. Absolvovaním kurzu sa stávate (profesionálnymi) certifikovanými praktiky tejto metódy a môžete tento proces poskytovať sebe, blízkym i svojim klientom.

Každý účastník obdrží Certifikát praktika Access Energetic Facelift ™ od společnosti Access Consciousness

Miesto a čas stretnutia:

Karma štúdio, Zdravotné stredisko – 4.poschodie, Fedinova 9,  Bratislava
Čas 10:00-19:00 (s prestávkou na obed)

Video o Access Facelift: